Prádelna

Nabízíme: praní veškerého sortimentu prádla, praní záclon a deček, praní prádla pro hotely, penziony, restaurace a mnoho dalšího. Poskytujeme nejvyšší kvalitu praní jak rovného (stolní, ložní), tak i tvarového prádla (oděvy, pracovní oděvy). Aviváž, škrobení a individuální přístup k Vaší zakázce jsou samozřejmostí.

V nabídce praní prádla je možné využít také certifikované služby hygienického praní prádla pro zdravotnická zařízení, domovy pro seniory a další pobytové služby sociální péče. Praní hygienického prádla probíhá pod speciálními a striktně dodržovanými předpisy.

Žehlírna

Žehlení a mandlování je součástí každé zakázky a úhrada za tyto služby je zahrnuta v konečné ceně. Po vyžehlení je prádlo baleno do fólií, aby se zachovala jeho svěžest.

Služba žehlení není vázána na využití služby praní. Lze donést již vyprané prádlo k vyžehlení.

Ceník

Ceník služeb si můžete stáhnout po kliknutí na odkaz níže.
 
CENÍK SLUŽEB JE PLATNÝ POUZE PRO FYZICKÉ OSOBY. PRO FIRMY JSOU CENY INDIVIDUÁLNÍ NA ZÁKLADĚ VYPRACOVANÉ NABÍDKY. NEVÁHEJTE NÁS PROTO KONTAKTOVAT.


Komunální prádlo – ke stažení zde

Ceník služby praní hygienického prádla je stanoven a poskytnut na vyžádání, v rámci individuální nabídky. S každým odběratelem je cena dohodnuta předem