Reklamační řád

Reklamace

Na veškeré prodávané výrobky se vztahuje 2-letá záruka. Reklamace vyřizujeme v zákonné lhůže do 30-ti dnů. Pro reklamaci nás prosím kontaktujte elektronicky na adrese: objednavky.bok@seznam.cz a uveďte kontakt na Vás, my se s Vámi v nejbližší době spojíme. Po domluvě reklamované zboží prosím vhodně zabalte a odešlete spolu s vyplněným reklamačním listem jako běžnou zásilku bez dobírky (zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty) na adresu:
BOK&LK s.r.o.- pobočka
Jana Švermy 6
Kadaň, 432 01

O průběhu reklamace Vás budeme informovat pomocí e-mailu či telefonicky.

Reklamační list ke stažení zde: Uplatnění reklamace - reklamační list.doc

Vrácení či výměna zboží do 14 dnů od nákupu

Na veškeré nakoupené zboží poskytujeme 14-ti denní lhůtu na vrácení či výměnu. Jak tedy v případě vracení či výměny postupovat?

  1. Zboží je nutné vrátit nepoužité, čisté, neporušené a v orginálním obalu, vč. všech visaček. K vrácenému zboží přiložte daňový doklad od zakoupeného zboží.
  2. Zboží, které chcete vrátit či vyměnit, zabalte a odešlete jako běžnou zásilku bez dobírky (zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty) na adresu: BOK&LK s.r.o. - pobočka, Jana Švermy 6, Kadaň, 432 01
  3. V případě vracení zboží přiložte prosím číslo účtu, kam máme odeslat peníze. Peníze Vám odešleme na Váš účet během 21 dnů od přijetí zaslaného zboží.
  4. V případě výměny zboží Vám po obdržení zaslaného zboží zašleme informaci o termínu dodání Vámi vybrané jiné velikosti či barevného provedení výrobků. U první výměny Vám neúčtujeme žádné poštovné.

Při nákupu na IČ se nevztahuje obecná záruka vrácení zboží do 14 dnů, daná podle občanského zákoníku pro běžné nepodnikající spotřebitele! Pokud tedy nakupujete jako podnikatel nebo pro svoji společnost, kontaktujte nás.