Profil firmy

Sociální podnik BOK&LK s.r.o. je zaregistrován jako obchodní společnost, a to společnost s ručením omezeným. Sociální podnik zahájil svou činnost v červnu roku 2013, kdy postupně vybudoval prádelnu a žehlírnu v Kadani, dále vytvořil pozici hodinového manžela. Postupně se podnik rozšiřoval o další aktivity, zejména čistící a úklidové práce, sběrna pro čistírnu.

Více na: http://pradelnakadan.webnode.cz/

Dalším cílem bylo vytvoření šicí dílny a rozšíření možností podniku o opravy pracovních oděvů, vytvoření vlastních výrobků, např. nabídku vlastního povlečení pro hotely a další možné výrobky. Nyní se privátně zabýváme výrobou víceúčelových zábalů a dalších výrobků.

Víceúčelové zábalové pásy jsou vhodné jako tradiční Priessnitzův obklad, jsou jedinečným doplňkem při léčbě a rehabilitaci. Víceúčelové zábalové pásy jsou vyráběny v různých velikostech, pro děti i dospělé. Jedná se o víceúčelový zábalový pás na břicho, prsa, zády, kyčle; zábalový pás na kolena a lokte; zábalový pás na krk a šíji; zábal ramenního kloubu; zábalové bačkory pro děti a dospělé; zábalové rukavice; BIO polštářky, zábalové deky.

K výrobě zábalových pásů jsou použity pouze kvalitní materiály české výroby, které jsou atestovány pro děti do 3 let věku. Jedná se o ruční výrobu, která v závěru podtrhuje originalitu a jedinečnost těchto výrobků.

Dále jsme naši činnost rozšířili o prodej spotřebního zboží, zejména kancelářského materiálu. 

Proč spolupracovat s námi ???

Podpoříte zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných v rámci náhradního plnění v souladu se zákonem č. 435/2004 Sb. (Bližší informace o problematice náhradního plnění a možnostech spolupráce Vám ochotně sdělí Mgr. Luděk Kočí - jednatel společnosti).